Hakkımızda

SedaPACK yeni nesil ambalaj çözümlerine hoşgeldiniz

1987 yılında başlayan Ticari hayatımız, SEDA OZALİT, SEDA REKLAM, BASKI ŞEHRİ, KARTONET ve TOHUMKART olarak genişleyen grubumuz, SedaPACK olarak yeni bir iş koluna daha girişmiştir. Bize hiç yabancı olmayan ürün ve ürün gruplarıyla farklı bir imalata girmek ve Tohum Kartta kullandığımız ''Ağaçtan kağıt değil, kağıttan ağaç ve çiçekler üretiyoruz'' felsefemize uygun olması bize ayrıca bir haz vermektedir. Sektörün ihtiyaçları için gerekli olan hammaddeyi, var olan ağaçları keserek üretenlerden değil, ihtiyacı karşılamak için özel olarak üretilmiş ağaçtan almak, insan sağlığına ve doğaya zarar vermeyen çevre dostu ürünler üretmek, sağlık standartlarına uygunluğu belgelenmiş hammaddeler kullanmak, hijyenik üretim ortamı ve uzman personel ile kalite beklentilerinin üzerinde imalat yapmak için faaliyetimiz 2019 yılında başlamıştır.

Vizyonumuz

Çevreye duyarlı, doğada tüketilebilen, hijyenik ve gıdaya uygun, bio ve kompost ürünler ile yenilikçi ürünler sunmak.

Misyonumuz

Etik değerlere bağlı, tüketici haklarına saygılı, Gıda Güvenliği kurallarına uygun, doğa dostu materyaller ile en yeni teknolojileri kullanarak kaliteli ve ekonomik hizmetler sunmak.

Kalite Politikamız

Gıda ile temas eden ürünlerin üretimi ve bu ürünlerin satışı kapsamı dahilinde; İnsan sağlığı, hijyenik koşullar ve çevre bilincini ilk sıraya koymak, Yasalara uygun şekilde çalışmak, Tüm çalışanlarımızın bir takım bilinci ile hareket etmelerini sağlamak, Kaliteyi kontrol altına alarak yüksek verimlilik ve düşük maliyetlerle müşterilerimize en iyi fiyatları sunabilmek, Müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Kurumsal ve teknolojik yenilikler yaparak daha kaliteli ve daha düşük maliyetli ürünler üreterek markamızı güvenilir kılmak ve korumaktır. Bu amaçlar doğrultusunda görevimiz; Kalite Yönetim Sistemi ve Gıda Güvenliği Yönetimi Sistemi Standartlarına Uymak ve Etkinliğinin Sürekli İyileşmesini Sağlamaktır.
Search